UA NPU
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

UA NPU

UA National-Patriotic Union
 
ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

 

 Присяга \o/

Перейти донизу 
+61
Nazar
Ivan Prokopov
redukr
aztek3
Gerard Chubua
S.Bandera
AlIEj
Stoodik
SakrabIF
Lenin
Jek.ua
istoruk
zubrand
Bayda
Kostjantyn
Olexandr82
Lelouch
Burtik
Brian.ua
GeorgianMafia
olelko
DeWolf
AtmAsfera
jar4yk
Svidomuy
imKolya.ua
Batiar
SerhiyKobyletsky
Ronan
Popov Taras
link.slv
hfskin
Nataliia from Galicia
pavlo sinyak
zgryvus
Warrog
Yurkas
mixator
antonioxte
Killerenko1981
Vegera
mamil
Steve
Apostol_87
Oleksa76
Burkotun
radhaur
Madil UA
zetmen
ihordeyneka
Eka ua
Rjis
SkiF
NemoRW
trablya
Ya Krivoy UA
bodyanuch
Me S-G
Василь(Vasyl33)
Ogurez
Radiat
65 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Radiat
Corporal**
Corporal**
Radiat


К-ть повідомлень : 26
Дата регистрации : 13.02.2011
Возраст : 30
Звідки : Івано-Франківськ

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Присяга o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:22

Я, Radiat, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!


Останній раз редагувалося: Radiat (2011-02-14, 22:35), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2031355
Ogurez
Lieutenant*
Lieutenant*
Ogurez


К-ть повідомлень : 64
Дата регистрации : 13.02.2011
Возраст : 113
Звідки : Вінниця

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:23

Я, YarikVoron, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3207124
Василь(Vasyl33)
Corporal***
Corporal***
Василь(Vasyl33)


К-ть повідомлень : 29
Дата регистрации : 12.02.2011
Возраст : 31

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:24

Я, Vasyl33, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4317545
Me S-G
Lieutenant
Lieutenant
Me S-G


К-ть повідомлень : 54
Дата регистрации : 12.02.2011
Возраст : 35
Звідки : Киев

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:27

Я, Me S-G, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужньою, відважною і хороброю y бою та нещадною до ворогів землі української. Буду чесною, дисциплінованою. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідною y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!


Останній раз редагувалося: Me S-G (2011-02-15, 11:34), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2784033
bodyanuch
Sergeant***
Sergeant***
bodyanuch


К-ть повідомлень : 49
Дата регистрации : 13.02.2011
Возраст : 29
Звідки : Тернопіль

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:28

Я, bodyanuch, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3871994
Ya Krivoy UA
Private
Private



К-ть повідомлень : 5
Дата регистрации : 13.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:30

Я, Ya Krivoy UA, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/ru/citizen/profile/4438906
trablya
Private*
Private*



К-ть повідомлень : 7
Дата регистрации : 13.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:31

Я, Trablya, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною, еУкраїною, відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Якщо я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4086634
NemoRW
Recruit
Recruit
NemoRW


К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 14.02.2011
Звідки : Надвірна

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:33

Я, NemoRW, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!

УКРАЇНА - ПОНАД УСЕ!


Останній раз редагувалося: NemoRW (2011-02-14, 18:42), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4299179
SkiF
Private*
Private*
SkiF


К-ть повідомлень : 7
Дата регистрации : 14.02.2011
Возраст : 32
Звідки : м. Суми

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:33

Я, SkiF, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!


Останній раз редагувалося: SkiF (2011-02-26, 19:18), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1444728
Rjis
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 12.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:37

Я, Rjis, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом у бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2941580
Eka ua
Private
Private
Eka ua


К-ть повідомлень : 5
Дата регистрации : 13.02.2011
Звідки : Хмельницький

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:38

Я, Eka ua, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en
ihordeyneka
Private***
Private***
ihordeyneka


К-ть повідомлень : 15
Дата регистрации : 14.02.2011
Возраст : 35
Звідки : Львів

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 18:55

Я, Ihor Deyneka, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3874111
zetmen
Private**
Private**
zetmen


К-ть повідомлень : 9
Дата регистрации : 12.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 19:22

Я, Zetmen, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3486245
Madil UA
Corporal
Corporal
Madil UA


К-ть повідомлень : 18
Дата регистрации : 13.02.2011
Возраст : 32
Звідки : Стрий

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 22:08

Я,Madil UA, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4308784
radhaur
Corporal
Corporal



К-ть повідомлень : 19
Дата регистрации : 13.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-14, 22:35

Я, radhaur, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2294716
Burkotun
Private
Private



К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 15.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-15, 00:35

Я, Burkotun, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2330404
Oleksa76
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 14.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-15, 08:20

Я, Oleksa76, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3342060
Apostol_87
Private
Private



К-ть повідомлень : 3
Дата регистрации : 15.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-15, 09:06

Я, Apostol_87, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
Steve
Lieutenant
Lieutenant
Steve


К-ть повідомлень : 58
Дата регистрации : 13.02.2011
Возраст : 116
Звідки : Свалява

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-15, 09:24

Я, steve1307 , боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3799551
mamil
Private*
Private*
mamil


К-ть повідомлень : 8
Дата регистрации : 15.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-15, 10:42


Я, mamil, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1717194
Vegera
Legendary Pakistani
Legendary Pakistani
Vegera


К-ть повідомлень : 22
Дата регистрации : 12.02.2011
Возраст : 144
Звідки : Ibiza, Amsterdam, London, NY

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-15, 18:39

Я, Vegera, царь пакистанський, голова ксенонічної церкви, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2098488
Killerenko1981
Recruit
Recruit
Killerenko1981


К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 15.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-16, 15:49

Я, Killerenko1981, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2235667
antonioxte
Corporal**
Corporal**
antonioxte


К-ть повідомлень : 25
Дата регистрации : 14.02.2011
Возраст : 39
Звідки : Херсон

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-16, 16:43

Я, antonioxte , боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/ru/citizen/profile/2799507
mixator
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 16.02.2011

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-16, 21:09

Я, mixator , боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3140739
Yurkas
Private**
Private**
Yurkas


К-ть повідомлень : 11
Дата регистрации : 14.02.2011
Возраст : 34
Звідки : Львів

Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime2011-02-17, 14:24

Я, Yurkas, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2241040
Спонсорований контент





Присяга \o/ Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Присяга \o/
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
UA NPU :: ЕМС :: Загальний форум ЕМС-
Перейти до: