UA NPU
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

UA NPU

UA National-Patriotic Union
 
ФорумПошукЗареєструватисьВхід

 

 СТАТУТ UA NPU

Донизу 
АвторПовідомлення
antonioxte
Corporal**
Corporal**
antonioxte

К-ть повідомлень : 25
Дата регистрации : 14.02.2011
Возраст : 36
Звідки : Херсон

СТАТУТ UA NPU Empty
СтворюватиТема: СТАТУТ UA NPU   СТАТУТ UA NPU I_icon_minitime2012-02-20, 11:22

1. Політрада

Політрада партії — законодавчий орган партії, що визначає загальні засади внутрішньої та зовнішньої політики партії.

1.1 Формування та склад політради

1.1.1 Політрада складається не більше ніж з 20 осіб. Голова партії автоматично стає членом політради, іще 19 осіб визначаються шляхом самовисування.

1.1.2 Якщо кількість бажаючих стати членами політради перевищить 19, лідер партії має можливість самостійно прийняти рішення про збільшення кількості членів у органі або про проведення рейтингового голосування для визначення 19-ти найпопулярніших членів партії. У випадку прийняття лідером партії рішення про збільшення кількості членів політради, нова численність політради має бути затверджена старим складом політраді у вигляді резолюції.

1.1.3 Якщо ж протягом голосування виявиться, що кількість бажаючих стати членами політради не налічує необхідних 19 осіб, голова партії має право схвалити рішення про продовження набору до органу чи про припинення голосування й фіксування складу політради у скороченому вигляді. Політрада в скороченому вигляді працює в звичайному режимі, без жодних обмежень у повноваженнях.

1.1.4 Тема для самовисування у члени політради створюється на форумі партії або у інших партійних засобах комунікації (за згодою політради) 7 числа кожного місяця та залишається відкритою до 9 числа включно.

1.1.5 Впродовж цього терміну проходить висування нових кандидатів до політради. Члени поточної політради, які бажають продовжити своє членство мають заявити про це у тій самій темі.

1.2 Виключення з політради

1.2.1 Відсутність заявки у щомісячній темі про висування у політраду є підставою до припинення повноважень будь-якого члена політради.

1.2.2 Якщо член політради не виявляє активності протягом тижня, лідер партії має право вивести цю особу зі складу політради.

1.2.3 Член політради може бути виключений з політради резолюцією політради, при звичайній більшості голосів.

1.2.4 У разі наявності підозр щодо приналежності члена політради до іншої політичної сили, його членство у політраді призупиняється лідером партії за поданням двох членів політради до з’ясування обставин. Остаточне рішення з питання виносить політрада звичайною більшістю.

1.2.5 Бан акаунта гравця у еРепубліці не є підставою для виключення з політради.

1.3 Процедура голосування політради

1.3.1 Політрада схвалює рішення більшістю голосів (50% + 1 голос) (11 голосів при 20 членах політради).

1.3.2 Якщо політрада при позитивному голосуванні не набирає 50%+1 голос , чи якщо голоси розподілилися порівну, рішення приймає лідер партії.

1.3.3 Голосування політради проходить на форумі політради.

1.3.4 Голосування політради триває 24 години.

1.3.5 Результат голосування може бути визначений достроково у випадку, якщо за (проти) рішення вже подано 50%+1 голос, і додаткові голоси вже не можуть вплинути на результат.

1.4 Повноваження політради

1.4.1 Політрада має повноваження визначати позицію партії щодо усіх питань.

2 Лідер партії

2.1 Вибори лідера партії

2.1.1 Лідер партії обирається політрадою партії звичайною більшістю, шляхом голосування.

2.1.2 Голосування у грі має чисто формальний характер. У випадку, якщо результати голосування в грі не співпадають з результатами голосування політради, політрада партії заявляє про ТО партії, а повноваження лідера партії переходять до особи, обраної політрадою.

2.1.2.1 Поточний лідер партії не приймає участі у голосуванні політради з питання вибору лідера партії

2.1.3 Вибори лідера партії відбуваються кожного місяця і тривають з 11 по 13 число, включно.

2.1.4 Кожен член партії має можливість висунути свою кандидатуру на посаду лідера партії, шляхом повідомлення про це на закритому форумі партії або інформування про свої наміри мінімум трьох членів політради.

2.1.4.1 Висування кандидатів на пост лідера партії відбуваються кожного місяця і тривають з 9 по 10 число, включно.

2.2 Висловлення недовіри лідеру партії

2.2.1 Політрада партії має повноваження висловити недовіру лідеру партії шляхом голосування відповідної резолюції. Для прийняття такої резолюції потрібно 66%+1 голос членів політради.

2.2.2 У випадку прийняття резолюції про недовіру, політрада призначає в.о. лідера партії шляхом голосування, звичайною більшістю.

2.2.3 У випадку прийняття резолюції про недовіру, лідер партії невідкладно передає повноваження в.о. лідера партії.

2.2.4 У випадку прийняття резолюції про недовіру, лідер партії зобов’язаний залишатися на посаді лідера партії у грі, проте не приймати жодних рішень и не виконувати жодних дій окрім тих, на які прямо вкаже в.о. лідера партії.

2.3 Процедура прийняття рішень лідером партії

2.3.1 Лідер партії приймає рішення з питань, що знаходяться у рамках його компетенції, одноосібно.

2.4 Обов’язки та повноваження лідера партії

2.4.1 Лідера партії вповноважено приймати тактичні рішення, пов’язані з поточними справами партії. Перелік поточних справ включає у себе, але не обмежується:

2.4.1.1 Оперуванням партійними фондами
2.4.1.2 Реалізацією реклами та агітації
2.4.1.3 Залучення найманих працівників до виконання тих чи тих робіт на користь партії
2.4.1.4 Розподілом виконавчих повноважень між членами політради партії
2.4.1.5 Керуванням партійним фондом та партійними медіа (включно із форумом)
2.4.1.6 Проведенням переговорів з іншими політичними силами та приватними особами
2.4.1.7 Вирішенням іншими нагальних питань, особливо в умовах, якщо прийняття рішення носить терміновий характер і не може чекати на голосування у політраді

2.4.2. Лідер партії особисто відповідає за формування списків кандидатів до Конгресу

2.4.2.1 У випадку, якщо три або більше членів політради офіційно заявлять заперечення щодо складу кандидатів, лідер партії подає список на затвердження політради.

2.4.2.2 У випадку, якщо три або більше членів політради офіційно заявлять заперечення щодо складу кандидатів, список кандидатів затверджується простою більшістю.

2.4.3 Лідер партії особисто курує процес підготовки до виборів у Конгрес, забезпечуючи належний рівень електоральної підтримки.

2.4.4 Лідер партії виносить на розгляд політради партії кандидатуру кандидата у президенти від партії. У випадку негативного голосування по кандидатурі, лідер партії зобов’язаний винести на розгляд політради нову кандидатуру, з урахуванням рекомендацій членів політради.

2.4.5 Лідер партії зобов’язаний інформувати політраду про усі рішення, що він приймає. У випадку, якщо рішення піддається сумніву більш ніж трьома членами політради, лідер партії має призупинити виконання свого рішення аж до завершення голосування політради з цього приводу.

2.4.6 Політрада партії має можливість скасувати будь-яке рішення лідера партії, шляхом голосування, простою більшістю.

3. Виконавчі органи партії

3.1. Формування виконавчих органів партії

3.1.1. За пропозицією лідера партії Політрада затверджує структуру виконавчих органів (відділів) партії та визначає організаційні засади їх діяльності.

3.1.2. Керівники виконавчих органів (відділів) партії призначаються (за згодою) лідером партії.

3.1.3. Персональний підбір співробітників виконавчих органів (відділів) партії, виконання поточних і термінових завдань, звітність покладається на їх керівників.

3.2. Створення інших органів партії

3.2.1. За пропозицією лідера партії Політрада може створювати організації, газети, компанії, що необхідні для належної роботи партії.

3.2.2. Одночасно із створенням, Політрада визначає і керівника вказаного органу та джерела його фінансування.

3.2.3. Політрада партії визначає офіційний друкований орган партії.

4. Статут та Програма партії

4.1. Статут партії

4.1.1. Статут партії затверджується Політрадою шляхом прямого відкритого голосування на Форумі політради простою більшістю голосів.

4.1.2. Зміни до Статуту партії вносяться таким же чином.

4.2. Програма партії

4.2.1. Програма партії затверджується Політрадою шляхом прямого відкритого голосування на Форумі політради простою більшістю голосів.

4.2.2. Зміни до Програми партії вносяться таким же чином.

4.2.3. Окрім основної Програми партії, Політрада може затверджувати підпрограми, в т.ч. програму для виборів Президента, Конгресу, залучення новачків, галузеві (економічна, армійська, адміністративна тощо) програми.
На початок Донизу
http://www.erepublik.com/ru/citizen/profile/2799507
 
СТАТУТ UA NPU
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
UA NPU :: Партійні форуми :: Відкритий форум партії-
Перейти до: