UA NPU
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

UA NPU

UA National-Patriotic Union
 
ФорумОстанні зображенняПошукЗареєструватисьВхід

 

 Присяга \o/

Перейти донизу 
+61
Nazar
Ivan Prokopov
redukr
aztek3
Gerard Chubua
S.Bandera
AlIEj
Stoodik
SakrabIF
Lenin
Jek.ua
istoruk
zubrand
Bayda
Kostjantyn
Olexandr82
Lelouch
Burtik
Brian.ua
GeorgianMafia
olelko
DeWolf
AtmAsfera
jar4yk
Svidomuy
imKolya.ua
Batiar
SerhiyKobyletsky
Ronan
Popov Taras
link.slv
hfskin
Nataliia from Galicia
pavlo sinyak
zgryvus
Warrog
Yurkas
mixator
antonioxte
Killerenko1981
Vegera
mamil
Steve
Apostol_87
Oleksa76
Burkotun
radhaur
Madil UA
zetmen
ihordeyneka
Eka ua
Rjis
SkiF
NemoRW
trablya
Ya Krivoy UA
bodyanuch
Me S-G
Василь(Vasyl33)
Ogurez
Radiat
65 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Warrog
Recruit
Recruit
Warrog


К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 18.02.2011
Звідки : Сімферополь

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-18, 13:53

Я, Warrog, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2129568
zgryvus
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 18.02.2011
Возраст : 31
Звідки : Львів

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-18, 19:14

Я, zgryvus, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статутe та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4457694
pavlo sinyak
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 15.02.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-18, 20:59

Я, Pavlo Sinyak, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною, еУкраїною, відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Якщо я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2823500
Nataliia from Galicia
Recruit
Recruit
Nataliia from Galicia


К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 19.02.2011
Звідки : Рогатин

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-19, 15:01

Я, Nataliia from Galicia, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною, еУкраїною, відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужньою, відважною і хороброю y бою та нещадною до ворогів землі української. Буду чесною, дисциплінованою. Буду дотримуватись статуту та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Якщо я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4432420
hfskin
Private***
Private***
hfskin


К-ть повідомлень : 12
Дата регистрации : 13.02.2011
Звідки : Lviv

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-19, 21:07

Я, hfskin, боєць EMC Ukraine, взявши в руки зброю, урочисто присягаю своєю честю та совістю перед своєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконуватиму накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу або відступлю від цієї присяги, то нехай мене скарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1763051
link.slv
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 21.02.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-21, 22:14

Я, link.slv, боєць EMC Ukraine, взявши в руки зброю, урочисто присягаю своєю честю та совістю перед своєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконуватиму накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу або відступлю від цієї присяги, то нехай мене скарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4307865
Popov Taras
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 23.02.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-02-23, 18:37

Я, Popov Taras, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
Ronan
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 02.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-02, 16:09

Я, MrRonanX, боєць УНСО, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/ru/citizen/profile/3538642
SerhiyKobyletsky
Private
Private
SerhiyKobyletsky


К-ть повідомлень : 5
Дата регистрации : 26.02.2011
Возраст : 31
Звідки : львів

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-03, 20:56

Я, SerhiyKobyletsky, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4480365
Batiar
Private
Private



К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 22.02.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-03, 20:57

Я, Batiar, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною, еУкраїною, відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Якщо я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4437391
imKolya.ua
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 03.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-03, 20:58

Я, Mykola Galytskyj, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
Svidomuy
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 03.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-03, 21:23

Я, Svidomuy, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4492427
jar4yk
Private
Private
jar4yk


К-ть повідомлень : 3
Дата регистрации : 03.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-03, 21:32

Я, jar4yk, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4396791
AtmAsfera
Recruit
Recruit
AtmAsfera


К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 04.03.2011
Звідки : Львів

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-04, 18:27

Я, AtmAsfera, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4206330
DeWolf
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 04.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-04, 20:52

Я, DeWolf, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
olelko
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 04.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-04, 21:14

Я, olelko, боєць ЕМС Бейбс, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/3539255
GeorgianMafia
Private
Private



К-ть повідомлень : 4
Дата регистрации : 04.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-04, 21:36

Я, GeorgianMafia, боєць ЕМС Бейбс, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4446356
Brian.ua
Recruit
Recruit
Brian.ua


К-ть повідомлень : 2
Дата регистрации : 07.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-07, 23:15

Я, Brian.ua, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4358982
Burtik
Private
Private



К-ть повідомлень : 5
Дата регистрации : 09.03.2011
Звідки : Винница

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-09, 23:01

Я, Burtik, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава Україні. Героям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4309982
Lelouch
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 13.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-13, 12:58

Я, Lelouch Lampergue, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/ru/citizen/profile/4327353
Olexandr82
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 21.03.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-21, 17:08

Я, Olexandr82, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/ru/citizen/profile/4307928
Kostjantyn
Private*
Private*



К-ть повідомлень : 7
Дата регистрации : 22.02.2011

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-21, 22:05

Я, Kostjantyn, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/2851341
Bayda
Private*
Private*
Bayda


К-ть повідомлень : 6
Дата регистрации : 21.03.2011
Звідки : Київ

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-21, 22:05

Я, Bayda, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1887077
zubrand
Recruit
Recruit



К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 21.03.2011
Возраст : 31
Звідки : Львів

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-21, 22:19

Я, zubrand, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територіальну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статуту та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/4462423
istoruk
Private***
Private***
istoruk


К-ть повідомлень : 14
Дата регистрации : 08.03.2011
Возраст : 44
Звідки : м.Тлумач

Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime2011-03-21, 22:50

Я, istoruk09, боєць EMC Ukraine, взявши до рук зброю, урочисто присягаюсь своєю честю та совістю перед моєю другою батьківщиною еУкраїною відстоювати територільну цілісність еУкраїни та її інтереси. У цій боротьбі не пошкодую ні часу, ні трафіку і буду битись до остаточної перемоги над усіма ворогами еУкраїни. Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української. Буду чесним, дисциплінованим. Буду дотримуватись статут та виконувати накази. Суворо берегтиму військову і державну таємницю. Буду гідним побратимом y бою та в бойовому житті всім своїм товаришам пo зброї. Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає вічний бан і лихоманка гнівного спаму.
Слава еУкраїні. еГероям слава!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Присяга \o/ - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Присяга \o/   Присяга \o/ - Сторінка 2 I_icon_minitime

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Присяга \o/
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
UA NPU :: ЕМС :: Загальний форум ЕМС-
Перейти до: